PROCESNÍ INŽENÝR - STROJÍRENSTVÍ

Pro našeho významného klienta hledáme vhodného kandidáta na pozici PROCESNÍHO INŽENÝRA. Máš vzdělání technického směru nejlépe v oblasti strojírenství? Máš praxi na obdobné pozici alespoň 3 roky? Máš zkušenosti se zaváděním prvků štíhlé výroby? Pokud ano, možná hledáme právě Tebe! U nás můžeš uplatnit své dosavadní znalosti a maximálně se seberealizovat… stačí jen dát o sobě vědět!

Náplň práce:
- Technická podpora výroby
- Zavádění nástrojů štíhlé výroby
- Sjednocení procesů na všech divizích
- Zdokonalení výrobních procesů
- Spolupráce s řediteli divizí, kvalitou a konstrukcí
- Spolupráce při zavádění nových výrobků
- Práce s technickou dokumentací
- Práce na PC – MS Office, CAD SW 2D/3D, SAP

Požadujeme:
- Vzdělání technického směru (nejlépe oblast strojírenství)
- Praxi na obdobné pozici alespoň 3 roky!
- AJ VÝHODOU NE PODMÍNKOU!
- Praktickou znalost výrobních a logistických procesů
- Znalost prvků štíhlé výroby
- Znalost práce na PC
- Zájem o obor

Nabízíme:
- Motivující finanční ohodnocení
- Zázemí silné a prosperující společnosti
- Prostor pro seberealizaci
- Zajímavou a kreativní práci
- Týden volna navíc
- Stravenky/závodní stravování
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Moderní pracovní prostředí
- Příspěvky na volnočasové aktivity
- Místo výkonu práce okr. Vyškov

Zaujala Vás tato pracovní pozice? Zašlete nám svůj ŽIVOTOPIS V ČESKÉM A ANGLICKÉM JAZYCE S FOTOGRAFIÍ na e-mail: barbora.filaskova"zavináč"adecco.com, nebo nás kontaktujte telefonicky na tel. číslo: +420 725 495 524.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Jihomoravský kraj

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Mzda

40000-50000 Kč/měsíc

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (základní), Němčina (základní)

Zadavatel

Adecco spol. s r.o.

Kontakt

Barbora Filásková

Nabídky práce

Vyberte lokalitu