Jsme jedna z největších personálních společností na světě působící v 60 zemích světa, na českém trhu působíme od roku 1992. Hledáte práci? Adecco Vám pomůže a poradí.

Práce ve výrobě na jednosměnný provoz, fix 25.000Kč

NÁPLŇ PRÁCE:

• Výroba produktů (měkké a tvrdé pájky) dle pracovních instrukcí
• Kontrola chodu strojů v přípustných hodnotách
• Vyplňování záznamů, aj. dokumentů k zajištění efektivní výrob
• Příjem zboží, materiálů, příprava a výdej surovin pro výrobu
• Vybalování zboží a příprava produktů k odeslání zákazníkům
• Evidence skladového hospodářství
• Úklid pracoviště, úklid strojů a přístrojů

NABÍZÍME:

• Fixní mzda 25.000 Kč
• Stravenky v hodnotě 100 Kč
• 1000 Kč příspěvek na penzijní připojištění
• 2x ročně bonus až ve výši 1 platu
• 20 dní dovolené
• Firemní akce
• Jídelna v areálu
• Autobus přímo před branou
• 1 směna od 7:30 -16 Hodin
• Místo výkonu Klecany

POŽADUJEME:

• Praxe ve výrobě minimálně 2 roky
• Schopnost číst a řídit se dokumenty, jako jsou např. pravidla bezpečnosti práce
• Schopnost efektivní komunikace (jak psané, tak mluvené)
• Oprávněni na řízeni VZV – výhodou
• Týmového ducha a odpovědnost za svěřené úkoly

Informace o pozici

Místo pracoviště

23, 250 67  Klecany-Klecany, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Mzda

25000 Kč/měsíc

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Zadavatel

Adecco spol. s r.o.

Kontakt

Jana Trunková
Štětkova 18
140000  Praha-Nusle
Česká republika
Telefon: +420 724 820 589

Nabídky práce

Vyberte lokalitu