Jsme jedna z největších personálních společností na světě působící v 60 zemích světa, na českém trhu působíme od roku 1992. Hledáte práci? Adecco Vám pomůže a poradí.

IT Network and System Administrator – automotive Green Field

Pro mezinárodní automotive společnost hledáme kandidáta na pozic IT Network and Systém Administrator. Nabízíme zajímavou možnost být u tvorby nového závodu v Ostravě, podílet se na nastavování všech IT procesů. Pro podrobnosti nás neváhejte kontaktovat.

Jaká je hlavní náplň práce?

  • Instalace, konfigurace, správa, údržba a podpora síťového hardwaru a uživatelů (IT room, servery DELL, LAN & wifi network)
  • Group Policy
  • Komunikace s mezinárodním IT týmem
  • spolupráce na projektech týkající se automatizace a robotizované výroby

Jaká jsou naše očekávání?

  • Zkušenost na podobné pozici
  • Aktivní znalost anglického jazyka
  • Proaktivní přístup a komunikační dovednosti
  • Zkušenost IT v automotive je výhodou (EDI, ERP, rozhraní s roboty / stroje / AV / AVG / COBOT, digitální aplikace)
  • ochota cestovat v rámci zaškolení

Co můžeme nabídnout?

  • Zajímavou a samostatnou práci
  • Zázemí mezinárodní dynamické společnosti
  • Zajímavé platové ohodnocení a benefitní systém pro zaměstnance
  • Možnost zahraničích cest

Informace o pozici

Místo pracoviště

Ostrava

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, firemní akce, zahraniční pracovní cesty, rozjezd zcela nového projektu

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Adecco spol. s r.o.

Kontakt

Simona Čolasová
Poděbradova 7
702 00  Ostrava-Moravská Ostrava
Česká republika

Nabídky práce

Vyberte lokalitu