Jsme jedna z největších personálních společností na světě působící v 60 zemích světa, na českém trhu působíme od roku 1992. Hledáte práci? Adecco Vám pomůže a poradí.

Seřizovač vstřikolisů Valašské Meziříčí, až 32 000 Kč

NABÍZÍME:

  • práci ve stabilní mezinárodní společnosti
  • zajímavé platové ohodnocení dle praxe a zkušeností
  • zaměstnání v kmenovém stavu
  • 25 dní dovolené
  • stravenky v hodnotě 100 Kč plně hrazené zaměstnavatelem
  • příspěvek na veřejnou dopravu
  • roční bonusy/prémie
  • nepřetržitý provoz: 12hod.směny

NÁPLŇ PRÁCE:

  • výměna forem, seřizování a nastavování parametrů stroje
  • zajistit stabilní rozjezd výroby na daném lise, řešit případné závady
  • úzká spolupráce s technickým oddělením a oddělením údržby

POŽADUJEME:

  • min. SOU/SŠ v technickém oboru
  • praxe na obdobné pozici – zkušenost se vstřikováním plastů
  • ochota pracovat v nepřetržitém provozu
  • samostatnost, pečlivost, flexibilita, technické myšlení, proaktivní přístup

V případě Vašeho zájmu neváhejte a zašlete IHNED svůj životopis na e-mailovou adresu lucia.pakancova@adecco.com, tel.: 739 580 634.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Hranice

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Mzda

24000-32000 Kč/měsíc

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Zadavatel

Adecco spol. s r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Lucia Pakancová
Poděbradova 7
702 00  Ostrava-Ostrava
Czech Republic
Telefon: 739 580 634

Nabídky práce

Vyberte lokalitu