Jsme jedna z největších personálních společností na světě působící v 60 zemích světa, na českém trhu působíme od roku 1992. Hledáte práci? Adecco Vám pomůže a poradí.

Seřizovač strojů Ostrava Hrabová, přímo pod kmen

Firma zabývající se výrobou brzdových destiček hledá do svého týmu šikovné a spolehlivé pracovníky.

ZAMĚSTNÁNÍ DO KMENE SPOLEČNOSTI.

NABÍZÍME:

  • závodní stravování za 25 Kč
  • příspěvek na penzijní či životní pojištění
  • odpovídající platové ohodnocení dle praxe a zkušeností
  • zaměstnání v kmenovém stavu
  • práci ve stabilní mezinárodní společnosti
  • příspěvek na dopravu
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 směnný provoz, víkendy volné

NÁPLŇ PRÁCE:

  • výměna forem, drobné opravy forem
  • seřizování a nastavování parametrů stroje
  • zajistit stabilní rozjezd výroby na přiděleném úseku, řešit případné závady
  • zodpovědnost za plynulý chod výroby poloautomatických a automatických linek, nýtovacích strojů, CNC strojů a tiskáren

POŽADUJEME:

  • výuční list v oboru
  • výborná znalost technické dokumentace
  • zkušenost na obdobné pozici výhodou
  • fyzickou zdatnost, manuální zručnost, pečlivost, samostatnost, flexibilita

V případě Vašeho zájmu neváhejte a zašlete IHNED svůj životopis na e-mailovou adresu lucia.pakancova@adecco.com, tel.: 739 580 634

Informace o pozici

Místo pracoviště

Ostrava

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Zadavatel

Adecco spol. s r.o.

Kontakt

Lucia Pakancová
Poděbradova 7
702 00  Ostrava-Ostrava
Czech Republic
Telefon: 739 580 634

Nabídky práce

Vyberte lokalitu