Jsme jedna z největších personálních společností na světě působící v 60 zemích světa, na českém trhu působíme od roku 1992. Hledáte práci? Adecco Vám pomůže a poradí.

Operátor výroby ohraňování

Náplň práce:

- základní znalost práce v informačním systému dle procedury, vyhledání aktuálních zakázek, započetí + ukončení operace
- základní znalost čtení technických výkresů
- znalost stroje a základní údržby dle manuálu
- organizace práce – správné vedení výrobní dokumentací (procesní kontrolní list, kontrolní list kvality,…), samostatná příprava stroje i komponent pro výrobu
- 2 směnný provoz

Požadavky:

- Vzdělání základní nebo SOU
- Manuální zručnost
- Fyzická zdatnost
- Praxe na strojích a ve výrobní společnosti výhodou

Nabízíme:

- Mzda 18.000 -24.000 Kč
- Zázemí stabilní společnosti
- Místo výkonu práce v Kladně
- Práce na HPP
- Podnikové stravování, firemní benefity
- Nástup ihned
- Podnikové stravování
- Stravenky 75Kč
- Docházkový bonus 50Kč, který se jim načítá na kafeterii (po zkušební době)
- 25 dní dovolené
- 10.000 Kč příspěvek za doporučení kandidáta, vyplacen po zkušební době
- MHD navazuje na směny

Informace o pozici

Místo pracoviště

1015, 272 01  Kladno-Kladno, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Mzda

18000-24000 Kč/měsíc

Požadované vzdělání

Základní

Zadavatel

Adecco spol. s r.o.

Kontakt

Denisa Kotálová
Telefon: 725 495 523

Nabídky práce

Vyberte lokalitu