Jsme jedna z největších personálních společností na světě působící v 60 zemích světa, na českém trhu působíme od roku 1992. Hledáte práci? Adecco Vám pomůže a poradí.

START UP - junior/senior specialista s Němčinou

*START UP *6 TÝDNŮ DOVOLENÉ *HOME OFFICE *FLEXIBILNÍ PRACOVNÍ DOBA *STABILNÍ SPOLEČNOST

Němčináři pozor, příležitost pro Vás! Ať už máte zkušenosti nebo ne, pokud se domluvíte Německy, pak jste Ti, které hledáme! Sami si Vás naučíme, zaškolíme, umožníme Ti se rozvíjet! Více informací Ti ráda zprostředkuji na neformální kávě, po telefonu, či emailem. Dej o sobě vědět!

Nabízíme:

6 týdnů dovolené
relokační balíček 50.000,-
flexibilní pracovní doba + HOME OFFICE (3x týdně)
firemní mateřská školka
penzijní a životní připojištění
stravenky
teambuildingy
jazykové kurzy + profesní i osobnostní růst
moderní pracovní prostředí

Požadujeme:

Německý jazyk na komunikativní úrovni ( budete využívat denně, min. B1)
zkušenost v rámci administrativy (případně ochotu učit se)
SAP - výhodou, ne podmínkou

Náplň práce v odrážkách:

administrace německých smluv
vyřizování příchozích e-mailů a telefonních hovorů
aktualizaci dat v systému SAP (zaučíme Vás)
přípravě reportů pro klienty
podávání návrhů na optimalizaci procesů
účast na týmových poradách a dalších projektech

Informace o pozici

Místo pracoviště

Poděbradova 1243/7, 702 00  Ostrava-Moravská Ostrava, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Němčina (středně pokročilá)

Zadavatel

Adecco spol. s r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Pozice vhodná pro důchodce.

Pozice vhodná pro OZP. S docházením do firmy. Vhodné pro: vozíčkáři.

Kontakt

Veronika Šindlerová
Telefon: 420 734 444 956

Nabídky práce

Vyberte lokalitu