Jsme jedna z největších personálních společností na světě působící v 60 zemích světa, na českém trhu působíme od roku 1992. Hledáte práci? Adecco Vám pomůže a poradí.

Mzdová účetní Ž/M

Nabízíme Vám jedinečnou příležitost zaměstnání pro zaměstnavatele, který se zabývá správou movitého i nemovitého majetku historické a kulturní hodnoty v okrese Milevsko.

V současné době ve spolupráci s námi obsazují pozici Mzdové Účetní Ž/M.

Co budete dělat?

- vést personální agendu,
- zpracovávat mzdy pro cca 120 zaměstnanců,
- vystavovat pracovní potvrzení,
- uzavírat a ukončovat pracovní smlouvy.

Co potřebujete ?

- mít SŠ vzdělání ekonomického směru, nebo relevantní praxi,
- praxi na pozici min. 3 roky
- zkušenost s účetními programy (společnost má vlastní systém - samozřejmostí je zaučení)
- pečlivost, spolehlivost a samostatnost

A co můžete očekávat?

- zaměstnání pro velmi zajímavého zaměstnavatele
- platové ohodnocení dle praxe a zkušeností
- příspěvek na stravování
- příspěvek na dojíždění
- možnost ubytování ve služebním bytě
- další odměny

Informace o pozici

Místo pracoviště

okres Písek

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

Adecco spol. s r.o.

Kontakt

Markéta Pávková
Biskupská 129/1
370 01  České Budějovice
Česká republika

Nabídky práce

Vyberte lokalitu