Jsme jedna z největších personálních společností na světě působící v 60 zemích světa, na českém trhu působíme od roku 1992. Hledáte práci? Adecco Vám pomůže a poradí.

Stáž na poloviční úvazek v Praze

NÁPLŇ PRÁCE:

• Rozvíjení zkušeností s podporou marketingových a prodejních aktivit partnerů, včetně sledování vedoucích pracovníků
• Přípravou kampaní na společné marketingové kampaně, práce s nástroji pro komercializaci
• Zpracování a korektury (jazykové přezkoumání) obsahu webových stránek a dalších dokumentů jako prezentace
• Rozvíjení dovedností ve zpravodajství a analýze

POŽADUJEME:

• Silné písemné a slovní komunikační dovednosti
• Schopnost spolupracovat jako součást týmu
• Velká pozornost detailům
• Vynikající znalost českého jazyka a anglického jazyka

NABÍZÍME:

• Práci pro studenta na VŠ
• místo výkonu Praha
• dobré platové ohodnocení
• možnost naučit se novým věcem
• moderní prostředí

Informace o pozici

Místo pracoviště

Štětkova 1638/18, 140 00  Praha-Nusle, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na zkrácený úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Mzda

13000-15000 Kč/měsíc

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná), Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

Adecco spol. s r.o.

Praxe a stáže.

Kontakt

Jana Trunková
Štětkova 18
140000  Praha-Nusle
Česká republika
Telefon: +420 724 820 589

Nabídky práce