SUPERVISOR HLAVNÍCH ÚČETNÍCH

NABÍZÍME

- Práci na Hlavní pracovní poměr ve stabilní mezinárodní společnosti
- Moderní pracovní prostředí
- Flexibilní pracovní dobu
- Týden dovolené navíc
- Příspěvky na stravování
- Multisport kartu
- Příspěvky na životní a penzijní připojištění
- Přátelský kolektiv a nejrůznější volnočasové aktivity
- Možnost profesního i osobního růstu
- Jazykové kurzy
- Týmové akce
- Místo výkonu práce: Brno

NÁPLŇ PRÁCE

Vedení týmu hlavních účetních
Řešení složitějších účetních operací
Koordinace procesů
Zodpovědnost za měsíční závěrky
Reporting
Příprava ročního zúčtování
Koordinace interních i externích auditorů, spolupráce na auditech
Podpora a rozvoj týmu
Komunikace s manažery a dalšími odděleními

POŽADUJEME

Prokazatelné zkušenosti v oblasti financí a účetnictví, ideálně z velké čtyřky nebo SSC
Znalost kompletního účetnictví, ACCA kurzy vekou výhodou
Dobrá znalost anglického jazyka
Komunikativní a prezentační dovednosti
Schopnost efektivní práce
Znalost MS Excel
Schopnost řešit problémy
Dodržování deadlinů

Zaujala Vás tato pracovní pozice? Zašlete nám svůj životopis s fotografií v české verzi na e-mail: tereza.hladikova"zavináč"adecco.com, nebo nás kontaktujte telefonicky na tel. číslo: +420 725 426 723

Pokud Vás nebudeme kontaktovat do 3 týdnů, počítejte prosím s tím, že jsme dali přednost jiným kandidátům. Děkujeme za pochopení.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Jihomoravský kraj

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Mzda

55000-75000 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zdravotní volno/sickdays, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

Adecco spol. s r.o.

Kontakt

Tereza Hladíková
Telefon: 725 426 723

Nabídky práce

Vyberte lokalitu