REGIONÁLNÍ MANAŽER PRO KONTAKTNÍ CENTRA s AJ

Náplň práce:

• celkové řízení a kontrola provozu Kontaktních center v ČR (Pardubice, HK a Hodonín)
• spolupracovat s kolegy a nadřízenými na rozvoji Kontaktního centra a na splnění cílů Kontaktního centra
• řídit a rozvíjet Kontaktní centrum za účelem plnění stanovených KPI
• řídit a rozvíjet celkovou strategií společnosti, plnění obchodního plánu a dlouhodobého udržitelné trendu kvality obsluhy
• vedení a motivování podřízených, vč. efektivního využívání lidských zdrojů
• jednání se zákazníky, řešení jejich požadavků a maximalizace spokojenosti zákazníků s poskytovanými službami, vč. budování a udržování vztahů se zákazníky
• reporting dle požadavku společnosti
• navrhovat nová řešení v návaznosti na efektivitu, produktivitu, finance a rozvoj společnosti

Požadavky:

• min. SŠ vzdělání (ideálně ekonomické)
• vyzrálou osobnost s předchozí min. 3letou zkušeností s řízením a vedením Kontaktního centra podmínkou!!!
• znalost procesů v Kontaktním centru/Call centru/SSC
• AJ na komunikativní úrovni (každodenní využití)
• silnou orientaci na klienta a jeho potřeby
• mimořádné interpersonální, komunikační a prezentační dovednosti
• lidský přístup se zájmem o rozvoj podřízených a jejich aktivní motivaci
• ambice a odhodlání uspět a ochotu udělat něco navíc, vytrvalost
• osobní příklad, přirozenou autoritu a charisma

Nabízíme:

• velmi dobré mzdové ohodnocení
• služební automobil i k soukromému využití
• 25 dní dovolené
• práci v sehraném kolektivu mezinárodní společnosti s vedoucím postavením na trhu
• možnost profesního a osobního růstu i na nadnárodní úrovni
• jazykové kurzy
• další benefity: stravenky, Benefit Karta, teambuildingy, školení na rozvoj osobnosti, zvýhodněné tarify pro volání a další..
• možnost nástupu IHNED
• místo výkonu práce: okr. Pardubice

Informace o pozici

Místo pracoviště

Pardubický kraj

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Adecco spol. s r.o.

Kontakt

Lucie Hrdá
Pekařská 72
602 00  Brno-Brno-město
Česká republika

Nabídky práce

Vyberte lokalitu