Jsme jedna z největších personálních společností na světě působící v 60 zemích světa, na českém trhu působíme od roku 1992. Hledáte práci? Adecco Vám pomůže a poradí.

PRACOVNÍK LOGISTIKY s AJ - VÝROBNÍ SPOLEČNOST

Máte znalost logistických procesů, plánování nebo praxi z obchodního oddělení? Hledáte uplatnění na Vysočině, chcete se rozvíjet, pracovat v rostoucí mezinárodní společnosti a využívat jazyk? Ovládáte výborně anglický jazyk a rádi byste jej uplatnili ve své práci?

V případě, že splňujete požadavky níže uvedené, reagujte hned!

Mezinárodní výrobní společnost na Vysočině hledá nového kolegu do svého týmu na pozici:

Náplň práce:

  • sledování skladových pohybů
  • organizace doprav
  • nákup zboží a dalších komponentů
  • zodpovědnost za skladové zásoby
  • kooperace s dalšími odděleními: plánování, zákaznický servis
  • inventury, dokumentace, reporting

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání ekonomického nebo technického směru
  • praxi v oblasti logistiky/plánování (ideálně ve výrobní mezinárodní společnosti) VELKOU VÝHODOU
  • AJ na komunikativní úrovni PODMÍNKOU
  • znalost Excelu podmínkou, SAP výhodou!!
  • analytické myšlení, pečlivost, samostatnost, zodpovědnost

Nabízíme:

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • 13. plat
  • 5 dní dovolené navíc, 3 sick days
  • firemní stravování
  • flexibilní pracovní doba
  • jazykové a další odborné vzdělávání
  • příjemné a přátelské pracovní prostředí
  • nástup ihned nebo dle dohody
  • místo pracoviště: okres Žďár nad Sázavou (na dojezd od Jihlavy)

Zaujala Vás tato pracovní pozice? Zašlete nám svůj životopis na e-mail: lucie.hrda"zavináč"adecco.com, nebo nás kontaktujte telefonicky na tel. číslo: +420 607 007 024.

Informace o pozici

Místo pracoviště

kraj Vysočina

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Adecco spol. s r.o.

Kontakt

Lucie Hrdá
Pekařská 72
602 00  Brno-Brno-město
Česká republika

Nabídky práce

Vyberte lokalitu