Podejte nám ruku a my Vás rádi dovedeme do Vaší nové kanceláře. Adecco, švýcarská personální společnost, která působí v 60 zemích světa, je špičkou ve svém oboru a denně pomáhá desítkám lidí v České republice najít novou práci. Více jak 25 let působení na českém trhu z nás dělá zkušeného partnera při výběru Vaší kariérní cesty.

EU Compliance analyst

Pro svého klienta, který se pohybuje na poli automotive průmyslu, poptáváme zkušeného kandidáta na výše uvedenou pozici v rámci celé EU.

Co pozice obnáší?

Pozice souvisí se vstupem klienta na Londýnskou burzu. Na pozici je tedy vyžadována velká kontrola všech s tím souvisejících procesů a jejich nastavování napříč všemi závody společnosti v EU. Pozice bude tedy obnášet sbírání dat průřezem všech odd. ve výrobních závodech, nastavování procesů, reportování, analýzy, audity, zkrátka klasická korporátní role.

Koho hledáme?

Samostatného člověka, který má zkušenostmi s různými finančními analýzami, auditováním (např. z Big4, IT, farma, průmysl atd.) ve více zemích EU.
Člověka znalého anglického jazyka.
Diplomatickou osobu.
Kandidáta, který bude ochoten strávit půl měsíce cestováním po EU a půl měsíce na Liberecku, a který má rád různé pracovní výzvy.

Rádi bychom také upozornili, že pozice není primárně určena pro pozice Finančního ředitele/CFO apod., klient tyto kandidáty bere jako překvalifikované uchazeče.

Co může klienta nabídnout?

Benefity velké výrobní společnosti v oblasti automotive

Informace o pozici

Místo pracoviště

Liberecký kraj

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, 13. plat, individuální rozvržení pracovní doby, zahraniční pracovní cesty, vlastní organizace náplně práce, Účast na zahraničních konferencích

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

Adecco spol. s r.o.

Kontakt

Adecco spol. s r.o.
Michaela Štefančíková
Štětkova 18
140 00  Praha 4
Česká Republika
Telefon: 725 388 177

Nabídky práce

Vyberte lokalitu