Jsme jedna z největších personálních společností na světě působící v 60 zemích světa, na českém trhu působíme od roku 1992. Hledáte práci? Adecco Vám pomůže a poradí.

PROJEKTANT ELEKTRO

Máte SŠ/VŠ vzdělání elektrotechnického směru?
Ovládáte anglický jazyk na komunikativní úrovni?
Chcete pracovat na zajímavých projektech?
Pokud ano, hledáme právě Vás!

Pro našeho klienta, sídlícího v okrese Hradec Králové hledáme vhodné kandidáty na pozici
PROJEKTANT ELEKTRO.

Váš profil:

- SŠ/VŠ vzdělání elektrotechnického směru
- znalost práce v programech AutoCAD a EPLAN
- AJ na komunikativní úrovni
- odborná způsobilost dle vyhlášky č. 50/1978 Sb.
- programování PLC systémů
- znalost řídících systémů fy. Siemens nebo Schneider výhodou
- ochota příležitostně cestovat do zahraničí
- samostatnost, spolehlivost, aktivní přístup k práci

Hlavní náplňí práce bude:

- zpracování projektové dokumentace
- projektování řídících a automatizačních systémů
- spolupráce s oddělením mechanické konstrukce
- vypracování dokumentace v prostředí Eplan a AutoCAD
- spolupráce se zákazníkem při specifikaci projektu
- programování PLC
- uvádění automatizačních systémů do provozu

Nabízíme:

- zajímavé platové ohodnocení
- příjemné pracovní prostředí
- přátelský kolektiv
- zaměstnanecké benefity
- práci na zajímavých projektech
- nástup možný ihned

Zaujala Vás naše nabídka?

Pokud ano a splňujete požadavky, pak neváhejte a zašlete co nejdříve Váš životopis na adresu petra.vitova@adecco.com , tel. 725 562 671.

Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Informace o pozici

Místo pracoviště

okres Hradec Králové

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Adecco spol. s r.o.

Kontakt

Petra Vítová
Šimkova 1224/2b
500 03  Hradec Králové
Česká republika
Telefon: 725 562 671

Nabídky práce

Vyberte lokalitu