Jsme jedna z největších personálních společností na světě působící v 60 zemích světa, na českém trhu působíme od roku 1992. Hledáte práci? Adecco Vám pomůže a poradí.

ZKUŠEBNÍ TECHNIK

Pro našeho klienta, úspěšnou mezinárodní společnost, aktuálně hledáme vhodného kandidáta na následující pozici:

Váš profil:

- SŠ/VŠ vzdělání elektrotechnického směru
- schopnost navrhovat a programovat testovací přípravek pro klimatické testy
- znalost ovládání a programování klimatické komory velkou výhodou
- orientaci ve schématech,zákaznických požadavcích a zkušebních specifikacích DPS
- AJ nebo NJ v psané podobě podmínkou, komunikativní úroveň výhodou
- pokročilou znalost práce na PC
- základní znalost programování desktopových aplikací

Hlavní náplňí práce bude:

- provádění laboratorních testů a zkoušek
- rekvalifikace výrobků
- analýza neshodných a reklamovaných výrobků

Nabízíme:

- zajímavé platové ohodnocení
- příjemné pracovní prostředí
- přátelský kolektiv
- zaměstnanecké benefity
- práci na zajímavých projektech
- nástup možný ihned

Zaujala Vás naše nabídka?

Pokud ano a splňujete požadavky, pak neváhejte a zašlete co nejdříve Váš životopis na adresu petra.vitova@adecco.com , tel. 725 562 671.

Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Informace o pozici

Místo pracoviště

okres Pardubice

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá), Němčina (mírně pokročilá)

Zadavatel

Adecco spol. s r.o.

Kontakt

Petra Vítová
Šimkova 1224/2b
500 03  Hradec Králové
Česká republika
Telefon: 725 562 671

Nabídky práce

Vyberte lokalitu