Jsme jedna z největších personálních společností na světě působící v 60 zemích světa, na českém trhu působíme od roku 1992. Hledáte práci? Adecco Vám pomůže a poradí.

Pracovník montáže a kontroly, Kroměříž

Požadujeme

- dobrý zrak (případně brýle s sebou)
- pečlivost
- předchozí zkušenosti ve výrobě, montáži vítány
- výborná dopravní dostupnost

Nabízíme

- motivující mzdové ohodnocení , od 19.000,- + příplatky
- nástup ihned
- možnost karierního postupu
- nezávazná prohlídka společnosti
- dotované stravování
- práce ve stabilní firmě - automotive průmysl
- 20 dnů dovolené
- práce v tichém a čistém prostředí

Pracovní náplň

- hledáme šikovné kontolory/ky na kontrolu hotových výrobků, montáž (jednoduché skládání) nebo pracovníky na obsluhu strojů.

- možnost výběru směn :
-práce na 3 směnný provoz (ranní 6-14, odpolední 14-22 a noční 22-6) od pondělí do pátku
nebo
nepřetržitý provoz, podle směnného kalendáře

Poznámka

Pokud Vás pozice zaujala prosím pošlete svůj AKTUÁLNÍ ŽIVOTOPIS a reagujte prostřednictvím tlačítka ODPOVĚDĚT.

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání.
Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html

Informace o pozici

Místo pracoviště

okres Kroměříž

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Požadované vzdělání

Základní

Zadavatel

Adecco spol. s r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Lucie Procházková
Telefon: 602 744 960

Nabídky práce

Vyberte lokalitu