Jsme jedna z největších personálních společností na světě působící v 60 zemích světa, na českém trhu působíme od roku 1992. Hledáte práci? Adecco Vám pomůže a poradí.

Nenáročná práce ve skladu - ihned, volné víkendy!!!

Hledáme šikovné a pracovité brigádníky na práci do skladu v Pardubicích.

Náplň práce:
- fyzicky nenáročnou brigádu ve skladu s oblečením a kuchyňskými potřebami
- jednoduché zaskladňování a vyskladňování materiálu
- práci se skenerem a počítačem (zadávání čísel, …)

Nabízíme:

- práci pouze na ranní směnu bez pracovních víkendů
- mzdu 95,-Kč/h. + 5,- Kč/h. bonus za výkon
- přátelský kolektiv
- možný nástup IHNED
- zaučení od vedoucích pracovníků

Požadujeme:

- věk min 18 let
- nástup ihned
- možnost docházet alespoň 3x týdně
- pracovitost
- základní znalost na PC

Informace o pozici

Místo pracoviště

Pardubice-Pardubice-Staré Město

Typ pracovního vztahu

Brigáda, od 9. 2. 2019 do 1. 10. 2019

Typ smluvního vztahu

Dohoda o pracovní činnosti

Mzda

95-100 Kč/hodina

Zadavatel

Adecco spol. s r.o.

Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Kontakt

Kateřina Točíková

Nabídky práce

Vyberte lokalitu