Jsme jedna z největších personálních společností na světě působící v 60 zemích světa, na českém trhu působíme od roku 1992. Hledáte práci? Adecco Vám pomůže a poradí.

Regulatory and Financial Reporting Specialist

Jedna z největších bank na světe, sídlící v Šanghaji, mající filiálky i v Evropě - Paříž, Řím, Luxemburg, teď míří do Prahy. Přidejte se k nim!

Náplň práce

  • zodpovědnost za regulatory and financial reporting
  • příprava regulačních reportů, denních informačních reportů pro vedení, interních finančních reportů, patřičné části každoročního reportu atd.
  • monitorování interních indikátorů, regulačních indikátorů a abnormálních reportů
  • analyzování dopadů regulačních změn
  • spolupráce s příslušnými odděleními a externími poskytovateli
  • správa denních transakcí v systému (loro & nostro účty, účetnictví, ověřování a správa platebních aplikací)
  • další přidělené úlohy vedoucím

Požadujeme

  • nejméně 5 let zkušeností na obdobné pozici - konkrétně zodpovědnost za regulatory reports - reporting ČNB
  • min. bakalářské vzdělání (účetnictví, finance, statistika apod.)
  • komunikativní angličtina + čínština výhodou
  • základní znalosti účetnických standardů (GAAP, IFRS)

Nabízíme

  • práci pro jednu z největších světových bank
  • kanceláře v centru Prahy
  • nadstandardní benefity

Informace o pozici

Místo pracoviště

Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Adecco spol. s r.o.

Kontakt

Karolína Málková
Telefon: 734 444 971

Nabídky práce

Vyberte lokalitu