Jsme jedna z největších personálních společností na světě působící v 60 zemích světa, na českém trhu působíme od roku 1992. Hledáte práci? Adecco Vám pomůže a poradí.

Payment Manager

Jedna z největších bank na světe, sídlící v Šanghaji, mající filiálky i v Evropě - Paříž, Řím, Luxemburg, teď míří do Prahy. Přidejte se k nim!

Náplň práce

  • podílení se na obchodu, finanční politice, postupech a vylepšování
  • řízení, vyhodnocování a schválení platebních operací
  • řízení, vyhodnocování a schválení importu/exportu operací businessu zahrnující zprocesování příslušné dokumentace
  • řízení, vyhodnocování a schválení importu/exportu akreditiv obchodu
  • řízení, vyhodnocování a schválení transakcí pokladny
  • SWIFT gateway management - procesování SWIFT zpráv (posílání, přijímání, spojování, potvrzování atd.)
  • řízení, vyhodnocování a schválení záruční listiny bankovní
  • procesování obchodně vztažených dat a vytváření náležitých reportů
  • uskutečňování obchodně vztažených AML/CFT požadavků
  • další úlohy přidělené vedoucím L/C, L/G/Standby L/C atd.

Požadujeme

  • minimálně bakalářské vzdělání
  • plynná angličtina + čínština výhodou
  • specialista ve finančních analýzách, účetnictví, mezinárodních financích a obchodu
  • předešlá praxe v bance; speciálně v mezinárodním bankovním obchodu
  • minimálně 3 roky pracovní zkušenost v obchodních operacích a transakcích, zahrnující úhrady, L/C, L/G/Standby L/C, SWIFT atd.

Nabízíme

  • práci pro jednu z největších světových bank
  • kanceláře v centru Prahy
  • nadstandardní benefity

Informace o pozici

Místo pracoviště

Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Bakalářské

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

Adecco spol. s r.o.

Kontakt

Karolína Málková
Telefon: 734 444 971

Nabídky práce

Vyberte lokalitu