Jsme jedna z největších personálních společností na světě působící v 60 zemích světa, na českém trhu působíme od roku 1992. Hledáte práci? Adecco Vám pomůže a poradí.

Konstruktér elektro

ODVĚTVÍ: technika
LOKALITA: Plzeň
NÁSTUP: dle domluvy

Náplň práce

  • Tvorba projekční a výrobní dokumentace
  • Poskytování a vypracovávání podkladů pro předpisy, technické zprávy a informace, provozní předpisy a manuály, požadavky na zkoušky a jejich kritéria
  • Spoluúčast na jednání se zákazníkem, dodavateli, poradenská činnost
  • Návrh a zpracování detailního řešení konstrukce statorového vinutí budičů
  • Vypracování podkladů pro nabídky
  • Sledování vývoje a aplikace poznatků

Požadavky

  • VŠ silnoproudá elektrotechnika
  • Znalost CAD systémů (Autocad, Inventor)
  • Komunikativní znalost AJ
  • Samostatnost, iniciativní a týmový přístup
  • Zájem o práci v oboru, ochota učit se novým věcem
  • Pozice je vhodná i pro absolventy

Nabízíme

  • Zázemí stabilní nadnárodní společnosti
  • Kvalitní zaškolení na danou pozici
  • Náborový příspěvek 50 000,- Kč
  • Základní mzda 30 000,- + prémie + nadstandardní příplatky (odpolední, noční, přesčas, víkend)
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Závodní stravování
  • Výuka angličtiny
  • 5 týdnů dovolené

V případě zájmu prosím reagujte na danou pozici a přiložte svůj životopis. Případně volejte na tel. 721 260 396.

Informace o pozici

Místo pracoviště

okres Plzeň-město

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání

Bakalářské

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Adecco spol. s r.o.

Kontakt

Kristýna Typovská
Dřevěná 8
301 00  Plzeň-Plzeň město
Česká republika
Telefon: 721 260 396

Nabídky práce

Vyberte lokalitu