Jsme jedna z největších personálních společností na světě působící v 60 zemích světa, na českém trhu působíme od roku 1992. Hledáte práci? Adecco Vám pomůže a poradí.

Samostatná účetní

Hledá se šikovná, samostatná účetní do týmu!

Vyznáte se v oblasti účetnictví? Máte přehled ohledně účetní agendy a alespoň nějakou praxi na pozici samostatné účetní? Je zodpovědnost, pečlivost a smysl pro týmovost Vaši silnou stránkou? Pak skvěle zapadnete! Pro nadnárodní podnik se zastoupením v Belgii, Číně a České republice hledáme kolegyni!

Náplň práce:

  • kontrola a zpracovávání účetních výkazů
  • účtování - závazků, pohledávek, kontrola účtovaných položek
  • vedení soupisu majetku
  • zpracovávání přiznání k DPH, silniční daně, daň z přijmu

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • praxe na obdobné pozici
  • znalost účetní agendy a samostatnost
  • AJ (stačí mírně pokročilá - nabízíme kurzy AJ), pokud bude plynulá je to velká výhoda

Za to nabízíme:

  • pružnou pracovní dobu ( přijít a odejít můžete kdy chcete, stačí plnit týdenní fond)
  • jazykové kurzy
  • osobní i profesní rozvoj
  • práce v moderním prostředí s moderními technologiemi
  • zázemí prosperující, nadnárodní společnosti a fajn kolektiv
  • stravenky
  • 25 dní dovolené

Informace o pozici

Místo pracoviště

1471, 739 11  Frýdlant nad Ostravicí-Frýdlant, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

Adecco spol. s r.o.

Kontakt

Veronika Šindlerová
Telefon: 420 734 444 956

Nabídky práce

Vyberte lokalitu