Jsme jedna z největších personálních společností na světě působící v 60 zemích světa, na českém trhu působíme od roku 1992. Hledáte práci? Adecco Vám pomůže a poradí.

Obchodní zástupce pro zemědělskou techniku - střední Čechy

Co nabízíme?

• Zázemí stabilní a prosperující společnosti
• Administrativní podporu při uzavírání smluv se zákazníky
• Možnost vlastní organizace práce
• Velmi zajímavý fixní plat
• Měsíční vyplácení provizí z prodeje
• Služební automobil + veškeré potřebné IT vybavení
• Možnost kariérního růstu
• V případě komunikativní znalosti Aj nebo NJ účast na zahraničních veletrzích
• Firemní akce

Jaká je náplň práce?

• Akvizice nových klientů – cca 80 % času v terénu
• Příprava cenových nabídek
• Pravidelný reporting
• 1x za 14 dní na centrále společnosti

A co požadujeme?

• Min. SŠ vzdělání
• Zkušenost z oblasti zemědělství – zemědělské stroje a zařízení, výroba krmných směsí, bioplynové stanice a aj. výhodou
• Prokazatelné obchodní zkušenosti
• Proaktivní přístup a orientace na zákazníka
• Velmi dobré komunikační a prezentační schopnosti
• Řidičský průkaz sk. B
• Znalost Aj nebo NJ velkou výhodou

Informace o pozici

Místo pracoviště

Středočeský kraj

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Mzda

30000-60000 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, auto i pro soukromé účely, provize z prodeje, mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, flexibilní začátek/konec pracovní doby, vzdělávací kurzy, školení, firemní akce, práce převážně z domova, individuální rozvržení pracovní doby, zahraniční pracovní cesty, vlastní organizace náplně práce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá), Němčina (mírně pokročilá)

Zadavatel

Adecco spol. s r.o.

Kontakt

Valerie Kloubková

Nabídky práce

Vyberte lokalitu