Jsme jedna z největších personálních společností na světě působící v 60 zemích světa, na českém trhu působíme od roku 1992. Hledáte práci? Adecco Vám pomůže a poradí.

SENIOR MZDOVÁ ÚČETNÍ

Mezinárodní automotive společnost hledá nového kolegu/kolegyni do HR týmu, který se bude specializovat na oblast mezd.

Co Vás čeká?

  • Konsolidace podkladů pro výplatu mezd zaměstnanců
  • Úzká spolupráce s externím zpracovatelem mezd
  • Pravidelné měsíční reporty
  • Vedení projektu převedení outsourcingu mezd do vlastní správy (analýza a mapování stávajícího stavu procesu mzdové agendy).
  • Spolupráce s poradenskými firmami.

Co od Vás očekáváme:

  • SŠ/VŠ vzdělání, ideálně ekonomického směru
  • Praxe na obdobné pozici, ideálně ve výrobní společnosti
  • Velmi dobrá orientace v pracovně-právní legislativě (pracovní právo, mzdová legislativa) - znalost aktuální legislativy
  • MS Office – především Excel
  • Znalost anglického jazyka velkou výhodou - mezinárodní firma
  • Odpovědnost, pečlivost, aktivní přístup k řešení problémů, týmový duch
  • Systematický a analytický přístup

Co Vám rádi nabídneme:

  • Zázemí v dynamické mezinárodní společnosti
  • Příjemné pracovní prostředí a profesionální neformální tým
  • Atraktivní mzdové ohodnocení
  • Zaměstnanecké benefity: příspěvek na stravování, flexipasy, jazykové vzdělávání a další

Pokud Vás tato nabídka zaujala, neváhejte a zašlete Váš strukturovaný životopis. Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Olomoucký kraj

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

Adecco spol. s r.o.

Kontakt

Nikol Bucharová
Poděbradova 1243/7
702 00  Ostrava-Moravská Ostrava
Česká republika
Telefon: +420 734 444 903

Nabídky práce

Vyberte lokalitu