Jsme jedna z největších personálních společností na světě působící v 60 zemích světa, na českém trhu působíme od roku 1992. Hledáte práci? Adecco Vám pomůže a poradí.

DENNÍ VYUŽITÍ NĚMČINY - asistentka pro Německé dodavatele

Koho hledáme?

Rád by jsi využil/la němčinu na denní bázi? Pokud Tě baví administrativa a nevadí Ti věci zařizovat a organizovat a chceš být součástí našeho týmu, dej o sobě vědět :)

O co se tedy jedná? - Tvou hlavní náplní práce bude stručně - starost o zakázky v rámci Německa. Dodavatelé Ti zavolají s objednávkou, kterou zaeviduješ v systému, zadáš vedoucímu, aby ji vytvořili a dohlédneš, aby byl celý proces v pořádku. O celém průběhu dodavatele informuješ, samozřejmě i s datem, kdy mu zakázka bude doručena a uvedeš do systému. O nic složitého nejde, se vším Ti poradíme, od zkušeného naopak rádi získáme nový nadhled, jak dělat věci lépe !

Je důležité vědět, že se staneš velmi důležitou kontaktní osobou pro dodavatele, pokud bude potřebovat zjistit určité informace. K tomu všemu je třeba vést administrativu - musí Tě to tedy bavit. Vzhledem k tomu, že se jedná o dodavatele z Německa ( němčinu využiješ téměř denně a to emailem, nebo telefonicky).

A co za to získáte?

- práce ve stabilní společnosti
- teambuildingy
- 22 dní dovolené
- přátelské perspektivní prostředí a vstřícné jednání
- další zaměstnanecké benefity
- možnost osobnostně a profesně růst
- denní využití německého jazyka

Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte mi dát o sobě vědět. Nezaujala a aktivně si hledáte práci? Pak mi zavolejte, případně pošlete CV s žádostí na email. Společně probereme další možnosti Vašeho růstu v rámci jiných nabídek :)

Informace o pozici

Místo pracoviště

1982, 737 01  Český Těšín-Český Těšín, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, nadstandardní lékařská péče, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, kafetérie, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zdravotní volno/sickdays, možnost občasné práce z domova, firemní akce, 13. plat, vlastní organizace náplně práce, children-friendly office

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Němčina (středně pokročilá)

Zadavatel

Adecco spol. s r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

 

Kontakt

Adecco spol. s r.o.
Veronika Šindlerová
Telefon: 420 734 444 956

Nabídky práce

Vyberte lokalitu