Jsme jedna z největších personálních společností na světě působící v 60 zemích světa, na českém trhu působíme od roku 1992. Hledáte práci? Adecco Vám pomůže a poradí.

Junior účetní

Náplň práce:

- párování plateb pro agendu banky a cestovních náhrad
- další AD HOC úkoly

Požadujeme:

- SŠ nebo VŠ vzdělání (ideálně ekonomického směru)
- znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni výhodou
- asertivní, komunikativní osobnost
- Schopnost přizpůsobit se změnám a odolnost vůči stresu
- týmový duch, zároveň schopnost samostatné práce
- znalost práce s PC, znalost MC office, zejména Excelu a Wordu
- zodpovědnost, flexibilita
- Orientace na detail

Benefity:

- pracoviště v atraktivní lokalitě v centru Prahy (Národní třída)
- slevy do všech obchodů OC Quadrio
- zcela hrazené stravování – snídaně, obědy, svačiny + ovoce
- možnost kariérního růstu
- příjemné pracovní prostředí
- flexibilní pracovní doba
- velká stabilní a rostoucí společnost
- roční bonus - 13. plat
- 3x ročně celofiremní akce (i zahraničí)
- podpora sportu

V případě zájmu odpovězte na inzerát nebo mě přímo kontaktujte na emailu eva.klaskova@adecco.com.
Pokud nedostanete odpověď do 14 dnů, do výběrového řízení byli vybráni vhodnější uchazeči.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná), Angličtina (základní)

Zadavatel

Adecco spol. s r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Eva Klašková
Telefon: +420 607 078 628

Nabídky práce

Vyberte lokalitu