Jsme jedna z největších personálních společností na světě působící v 60 zemích světa, na českém trhu působíme od roku 1992. Hledáte práci? Adecco Vám pomůže a poradí.

Project Engineer pro nové projekty/ automotive

Mezinárodní společnost hledá nového člena do týmu Quality Development and Industralization.

Hlavní náplň práce:

  • Účast na implementaci nových projektů
  • Komunikace se zákazníky
  • Spolupráce s vývojovým centrem, výrobou a obchodním oddělením
  • Aplikování metodologie, tvorba dokumentace
  • Schvalování vzorků předsériové a sériové výroby
  • Občasná návštěva zákazníka či jiného závodu společnosti

Očekáváme:

  • Vysokoškolské vzdělání technického směru/ nebo SŠ s praxí
  • Zkušenost ve výrobní společnosti v oblasti kvality/ procesů apod.
  • Touhu učit se novým věcem a chuť občas cestovat
  • Rozhodovací schopnosti, zodpovědnost
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni podmínkou (mezinárodní kolektiv)

Nabízíme:

  • Dynamické prostředí automotive společnosti
  • Mezinárodní pracovní prostředí - využití angličtiny na denní bázi
  • Odpovídající platové ohodnocení dle zkušeností (fixní plat + variabilní složka)
  • Stravenky, flexipasy
  • Odborná školení, jazykové kurzy
  • Přátelský kolektiv

Příležitost mají jak zkušení uchazeči s praxí na obdobné pozici, tak i méně zkušení kandidáti, kteří jsou technicky zaměření a rádi by se podíleli na implementaci projektů v rostoucí automotive společnosti.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, neváhejte a zašlete Váš životopis v českém i anglickém jazyce.
Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Olomoucký kraj

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Adecco spol. s r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Nikol Bucharová
Poděbradova 1243/7
702 00  Ostrava-Moravská Ostrava
Česká republika
Telefon: +420 734 444 903

Nabídky práce

Vyberte lokalitu