Jsme jedna z největších personálních společností na světě působící v 60 zemích světa, na českém trhu působíme od roku 1992. Hledáte práci? Adecco Vám pomůže a poradí.

Office asistent/-ka s AJ!

Nabízíme:

- zajímavé finanční ohodnocení
- dotované stravování
- flexibilní začátek/konec pracovní doby
- skvělý pracovní kolektiv
- zázemí stabilní a prosperující společnosti
- možnost vzdělávání a profesního růstu
- firemní akce
- nástup IHNED

Náplň práce:

- evidence a odesílání pošty (listinná i elektronická podoba)
- archivace, skenování, evidence smluv, evidence předávacích protokolů atp.
- zajišťování překladů dokladů
- evidence pohledávek
- administrativní podpora týmu
- vytváření drobných objednávek v účetním systému společnosti

Požadujeme:

- SŠ vzdělání
- praxe na obdobné pozici min. 3 roky
- Práce na PC pokročilá znalost
- proaktivní přístup k řešení ad hoc úkolů
- snaha učit se nové procesy s novými PC systémy
- vynikající znalost ČJ a AJ PODMÍNKOU!!!

Informace o pozici

Místo pracoviště

Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Mzda

30000-40000 Kč/měsíc

Benefity

Mobilní telefon, notebook, flexibilní začátek/konec pracovní doby, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, firemní akce, individuální rozvržení pracovní doby, vlastní organizace náplně práce, Účast na zahraničních konferencích

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

Adecco spol. s r.o.

Kontakt

Valerie Kloubková

Nabídky práce

Vyberte lokalitu