Jsme jedna z největších personálních společností na světě působící v 60 zemích světa, na českém trhu působíme od roku 1992. Hledáte práci? Adecco Vám pomůže a poradí.

Junior/ Senior Customer Quality Engineer

Pro mezinárodní automotive společnost hledáme samostatného a proaktivního kolegu/ kolegyni, kterého/kterou baví komunikace se zákazníky a má velmi dobré komunikační dovednosti.
Uvítáme jak uchazeče s praxí, tak i méně zkušené kandidáty, které rádi zaškolíme. :)

Co Vás čeká:

  • Komunikace se zákazníky, správa zákaznických reklamací
  • Analýza neshodných dílů od zákazníka
  • Tvorba dokumentace
  • Správa zákaznických portálů
  • Schvalování dílů směrem k zákazníkovi
  • Spoluúčast na nových projektech
  • Účast na zákaznických auditech.

Očekáváme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Komunikativní znalost anglického jazyka podmínkou (znalost FJ nebo NJ velkou výhodou)
  • Praxe na obdobné pozici ve výrobním závodě (automotive velkou výhodou)
  • Dobré komunikační schopnosti, flexibilita, samostatnost

Nabízíme:

  • Zázemí rostoucí zahraniční společnosti
  • Přátelský kolektiv
  • Balíček benefitů
  • Stabilní práci na hlavní pracovní poměr
  • Možnost kariérního růstu, dalšího vzdělávání, účasti na nových projektech
  • Možnost účastnit se jazykových kurzů

V případě Vašeho zájmu o bližší informace, zašlete své CV v české i anglické verzi.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Olomoucký kraj

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Mzda

30000-45000 Kč/měsíc

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Adecco spol. s r.o.

Kontakt

Nikol Bucharová
Poděbradova 1243/7
702 00  Ostrava-Moravská Ostrava
Česká republika
Telefon: +420 734 444 903

Nabídky práce

Vyberte lokalitu