Podejte nám ruku a my Vás rádi dovedeme do Vaší nové kanceláře. Adecco, švýcarská personální společnost, která působí v 60 zemích světa, je špičkou ve svém oboru a denně pomáhá desítkám lidí v České republice najít novou práci. Více jak 25 let působení na českém trhu z nás dělá zkušeného partnera při výběru Vaší kariérní cesty.

Metrolog ve zkušební laboratoři

Pro jedinečnou testovací laboratoř silnoproudých zařízení, která poskytuje své služby klientům z celého světa, hledáme motivovaného technika s chutí do práce a touhou se podílet na technicky velmi zajímavých testech, a to za použití nejnovější generace měřících systémů.

Pracovní náplň:

- Zajišťuje metrologické a kalibrační služby pro zkušební laboratoře
- Kontroluje a udržuje měřící linky, měřící přístroje, záznamový HW
- Navrhuje a připravuje měřicích obvody (snímače, trasy, záznamová zařízení)
- Během testů provádí předepsaná měření a vyhodnocuje je podle pokynů
- Aktivně spolupracuje se zákazníkem při provádění testovacího programu
- Připravuje kamery pro měření rychlosti a během testu zaznamenává video
- Provádí vyhodnocování naměřených veličin a zpracování videa jako materiál pro zkušební protokoly
- Spravuje a udržuje technickou dokumentaci pro měřící přístroje a zařízení
- Podílí se na vývoji měřicích metod a zařízení, vývoji technologií a metod hodnocení

Požadavky:

- SŠ, popř. VŠ vzdělání v elektrotechnickém oboru
- Znalost elektrických strojů a zařízení
- Technická angličtina, psaná a mluvená
- Dobré komunikační schopnosti

Nabízíme zázemí velmi silné celosvětové skupiny, s možností dalšího profesního rozvoje, jak v rámci Česka, tak v zahraničí. Vaše zkušenosti a znalosti rádi adekvátně oceníme, vážíme si svých lidí a stavíme na dlouholeté loajalitě a vzájemných přátelských vztazích vedoucích k maximální spokojenosti našich zaměstnanců.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

Adecco spol. s r.o.

Kontakt

Jana Klodová
Štětkova 1638/18
140 00  Praha 4
Czech Republic
Telefon: +420 602 325 274

Nabídky práce

Vyberte lokalitu