Jsme jedna z největších personálních společností na světě působící v 60 zemích světa, na českém trhu působíme od roku 1992. Hledáte práci? Adecco Vám pomůže a poradí.

Náborový příspěvek 20.000 Kč - Technický operátor

Nabízíme:

• Průměrná mzda 27.670 Kč
• Fixní mzda 25.000 Kč
• Příplatky za směnnost 13% průměrného výdělku -1.900 Kč měsíčně
• Příspěvek na dopravu od 290 - 4260 Kč / měsíc
• Nástupní bonus 20.000 Kč
• Motivující finanční ohodnocení, směnové příplatky
• 13.mzdu
• Závodní stravování (tříchodové menu ve vlastní závodní jídelně jen za 15 Kč)
• 5 týdnů dovolené
• Spolupráce na projektech se špičkovými technologiemi
• Penzijní připojištění po 1.roce zaměstnání (3% ze základu pro odvod sociálního pojištění)
• Placené pracovní volno v případě určených rodinných událostí
• Očkování proti chřipce a žloutence A+B zdarma (po zkušební době)
• Místo výkonu práce Kouřim

Co budete dělat :

• Obsluhu výrobního zařízení včetně kontroly procesu, sterilizace, čištění
• Dodržování výrobních předpisů a postupů
• Práci s počítačem řízenými systémy
• Dodržování Správné dokumentační praxe

Očekáváme:

• Odpovědnost, pečlivost, samostatnost, dochvilnost, flexibilita
• SOU/SŠ vzdělání výhodou
• Znalost práce na PC – MS Office
• Schopnost rychle se učit
• Schopnost týmové práce
• Ochotu pracovat ve směnném provozu (12-ti hodinové směny systémem krátký-dlouhý týden)
• Znalost češtiny, základní znalost angličtiny výhodou

Informace o pozici

Místo pracoviště

67, 281 61  Kouřim-Kouřim, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Mzda

25000-27670 Kč/měsíc

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Zadavatel

Adecco spol. s r.o.

Kontakt

Denisa Kotálová
Telefon: 725 495 523

Nabídky práce

Vyberte lokalitu