Jsme jedna z největších personálních společností na světě působící v 60 zemích světa, na českém trhu působíme od roku 1992. Hledáte práci? Adecco Vám pomůže a poradí.

Svářeč TIG ZK141, JEN RANNÍ, NÁSTUP DO KMENE

Náplň práce:

• práce se základní výkresovou dokumentací
• svařování metodou TIG- nerez+ železo+ hliník
• svařování tenkých materiálu do 3 mm
• jedná se o kusovou výrobu od 10 do 50 kusů
• zámečnické práce-poskládání výrobku podle výkresu+ broušení+ svařování
• svařování v poloze PA a PB (vodorovně shora a vodorovně šikmo shora)

Nabízíme:

• nástup do kmene společnosti
• práci pouze na ranní směny, občas odpolední
• volné víkendy
• 25 dní dovolené-týden nad rámec zákona
• stravenky v hodnotě 90 Kč za každý odpracovaný den
• dlouhodobé zaměstnání na hlavní pracovní poměr
• fixní mzdu+ osobní ohodnocení ve výší 20 % ze mzdy+ 750 Kč docházkový bonus

Požadujeme:

• platný průkaz ZK 141
• zkušenosti se svařováním hliníku, železa a nerezu
• zkušenosti s tenkými materiály
• znalost výkresové dokumentace
• zodpovědný přístup k práci

Informace o pozici

Místo pracoviště

Frýdlant nad Ostravicí

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Zadavatel

Adecco spol. s r.o.

Kontakt

Adéla Gelnerová
Poděbradova 7
702 00  Ostrava-Moravská Ostrava a Přívoz
Česká republika
Telefon: 734 444 923

Nabídky práce

Vyberte lokalitu