Jsme jedna z největších personálních společností na světě působící v 60 zemích světa, na českém trhu působíme od roku 1992. Hledáte práci? Adecco Vám pomůže a poradí.

Inženýr kvality

ODVĚTVÍ: kvalita
LOKALITA: Tachovsko
NÁSTUP: dle domluvy

Náplň práce

  • Řízení zákaznických reklamací - detailní analýza chyb a zpracování 8D Reportů
  • Posuzování a vyhodnocování rizik v oblasti zajištění kvality v sériovém procesu
  • Řízení sériových projektů a dokumentace v oblasti zajištění kvality
  • Zadávání podkladů do XPERT (analogické jako SAP) v oblasti plánování kvality
  • Operativní řešení požadavků na výrobek a proces v oblasti zajištění kvality
  • Aktivní spolupráce při přípravě kontrolních plánů a návodek
  • Provádění auditů procesu a výrobku

Požadavky

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Praxe na obdobné pozici
  • Komunikativní znalost NJ nebo AJ nutností
  • Technické a analytické myšlení
  • Komunikační dovednosti
  • Flexibilita a zodpovědnost
  • Dobrá znalost práce na PC

Nabízíme

  • Zázemí mezinárodní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. plat
  • Věrnostní odměny
  • Kvartální bonusy
  • Závodní stravování
  • Penzijní pojištění
  • Rozvoj a prohloubení dosavadních zkušeností a znalostí
  • Možnost kariérního růstu

V případě Vašeho zájmu prosím zašlete svůj životopis na kristyna.typovska@adecco.com, nebo volejte na tel. 721 260 396.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Bor

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá), Němčina (středně pokročilá)

Zadavatel

Adecco spol. s r.o.

Kontakt

Kristýna Typovská
Dřevěná 8
301 00  Plzeň-Plzeň město
Česká republika
Telefon: 721 260 396

Nabídky práce

Vyberte lokalitu