Podejte nám ruku a my Vás rádi dovedeme do Vaší nové kanceláře. Adecco, švýcarská personální společnost, která působí v 60 zemích světa, je špičkou ve svém oboru a denně pomáhá desítkám lidí v České republice najít novou práci. Více jak 25 let působení na českém trhu z nás dělá zkušeného partnera při výběru Vaší kariérní cesty.

PROJECT DEVELOPMENT MANAGER

Pro světového lídra v hydroizolacích, který v současnosti dodává na trh miliony m2 hydroizolačních, střešních a tepelněizolačních systémů po celém světě, hledáme Manažera rozvoje projektů.

Máte zkušenosti s vedením projektů v technickém oboru a nebojíte se ani obchodní činnosti?

Chcete pracovat ve slibně se rozvíjející stabilní společnosti s možností dále se rozvíjet?

Domluvíte se anglicky i česky a jste týmový hráč?

Tak hledáme právě Vás!

Pracovní náplň:

• Příprava a prezentace technické dokumentace pro investory, projektanty a architekty
• Kontaktování a technická podpora projekčních a architektonických kanceláří
• Poradenská činnost pro investory a developery nových projektů
• Prezentace nabízených hydroizolací a zpracovávání nabídek pro aplikační společnosti
• Monitoring a vyhodnocování situace na trhu
• akvizice a předpříprava projektů, spolupráce s obchodním oddělením

Požadujeme:

• Minimálně SŠ vzdělání (optimálně stavebního zaměření)
• Přehled o hydroizolačních a tepelněizolačních materiálech na střechy a spodní stavby (výhodou)
• Jazykové znalosti – čeština a komunikativní angličtina
• Velmi dobré prezentační dovednosti a analytické uvažování
• Příjemné vystupování, přesvědčivost, flexibilita
• Uživatelská znalost práce s PC (MS Office)
• Řidičský průkaz ( B ) a ochota cestovat

Nabízíme:

• Zajímavou práci v dynamicky se rozvíjející zahraniční společnosti
• roční bonus v závislosti na dosažených výsledcích
• Notebook, mobilní telefon a služební auto i k soukromým účelům
• Možnost dalšího rozvoje a vzdělávání (pravidelná školení v zahraničních výrobních závodech)
• Prémie, extra dovolená, možnost práce z domova a další.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Adecco spol. s r.o.

Kontakt

Jana Klodová
Štětkova 1638/18
140 00  Praha 4
Czech Republic
Telefon: +420 602 325 274

Nabídky práce

Vyberte lokalitu