Podejte nám ruku a my Vás rádi dovedeme do Vaší nové kanceláře. Adecco, švýcarská personální společnost, která působí v 60 zemích světa, je špičkou ve svém oboru a denně pomáhá desítkám lidí v České republice najít novou práci. Více jak 25 let působení na českém trhu z nás dělá zkušeného partnera při výběru Vaší kariérní cesty.

Kvalitář

Rád/a byste pracoval/a v prima kolektivu, ve společnosti spíše rodinného charakteru, avšak v automotive?

Nevadilo by Vám dojíždět? Pozice je situována mezi Mělníkem – Prahou – Brandýsem n. L. a Mladou Boleslaví – takže můžete být odkudkoliv z těchto míst a dojíždění by Vás nemělo pohoršovat… Níže zjistíte více.

Náplň práce:

- Spolupráce s technickým oddělením, vývojem, výrobou a obchodním oddělením; komunikace s dodavateli
- Definování a zpracovávání kontrolních měření, vzorkování
- Implementace kvalitativních požadavků zákazníků na výrobek
- Zpracování zákaznických a dodavatelských reklamací
- Reporting ukazatelů kvality a návrh nápravných opatření
- Vedení APQP procesů
- Analýzy QA aktivit
- Zajištění úspěšného launche produktu
- Pravidelné reportování stavu projektů
- Přítomnost na auditech
- Udržování a neustálé zlepšování systému řízení jakosti včetně systémové dokumentace

Naše požadavky:

- min. SŠ
- Znalost práce na PC (MS Office)
- Velmi dobré komunikační schopnosti, odolnost vůči stresu
- Znalost Aj na pokročilé úrovni (komunikativní level)

Výhodou nikoliv podmínkou:
- Znalost - s PPAP, znalost nástrojů kvality – 8D, FMEA, APQP, VDA 6.3
- Zkušenosti s realizací požadavků norem kvality – ISO /TS 16949:2009 (příp. IATF 16949:2016) a VDA

Nabízíme:

- motivující finanční ohodnocení odpovídající zkušenostem a pracovnímu sektoru
- Prémiové finanční ohodnocení
- Půlroční bonusy
- Odborná školení
- Firemní jazykový kurz
- Kartu MULTISPORT
- Příspěvek na dopravu
- Stravenky

Informace o pozici

Místo pracoviště

Středočeský kraj

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, flexibilní začátek/konec pracovní doby, příspěvek na dopravu, stravenky/příspěvek na stravování, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, 13. plat

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Adecco spol. s r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Michaela Štefančíková
Štětkova 18
140 00  Praha 4
Česká Republika
Telefon: 725 388 177

Nabídky práce

Vyberte lokalitu