Podejte nám ruku a my Vás rádi dovedeme do Vaší nové kanceláře. Adecco, švýcarská personální společnost, která působí v 60 zemích světa, je špičkou ve svém oboru a denně pomáhá desítkám lidí v České republice najít novou práci. Více jak 25 let působení na českém trhu z nás dělá zkušeného partnera při výběru Vaší kariérní cesty.

Samostatná účetní

Pro mezinárodní společnosti, sídlící na Kolínsku, hledáme posilu do týmu.

Náplň práce:

- příprava účtování a kontrola účetních operací ve výrobním podniku
- ošetření investičního majetku společnosti
- daň z přidané hodnoty
- řešení účetních a daňových případů
- spolupráce při účetních a daňových auditech
- spolupráce s partnerskými podniky v zahraničí

Požadavky:

- SŠ/VŠ ekonomického směru
- minimum 2 roky praxe v účetnictví
- znalost podvojného účetnictví a českých účetních standardů
- znalost účtování investičního majetku
- znalost daňových zákonů
- schopnost komunikovat v AJ, nebát se mluvit (více emailové komunikace)
- MS Office (Excel nutnost)
- Oracle výhodou

Nabízíme:

- zajímavou práci v účtárně mezinárodní společnosti v prima kolektivu
- osobní a profesionální rozvoj
- dobré platové ohodnocení
- 25dní dovolené
- příspěvek na stravování
- penzijní připojištění
- pružná pracovní doba
- nástup možný ihned či dohodou

Informace o pozici

Místo pracoviště

Středočeský kraj

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, 13. plat

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

Adecco spol. s r.o.

Kontakt

Michaela Štefančíková
Štětkova 18
140 00  Praha 4
Česká Republika
Telefon: 725 388 177

Nabídky práce

Vyberte lokalitu