Jsme jedna z největších personálních společností na světě působící v 60 zemích světa, na českém trhu působíme od roku 1992. Hledáte práci? Adecco Vám pomůže a poradí.

Procesní Inženýr lisování plastů

Pro novou vstřikolisovnu hledáme nového kolegu na pozici procesního inženýra. Budete pracovat v mezinárodní společnosti, která se řídí standardy v oblasti automotive, investuje do výrobního zařízení a dává zaměstnancům možnost zlepšit procesy ve všech směrech.

Náplň práce:

  • Optimalizace výrobních procesů, implementace prvků štíhlé výroby
  • Řešení kvalitativních problémů vstřikovaných dílů
  • Hledání možností pro zefektivnění výroby,
  • Vytváření a vedení procesní dokumentace
  • Řešení kvalitativních problémů vstřikovaných dílů, řešení reklamací
  • Zodpovědnost za technický stav strojů a zařízení

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ technického směru
  • Praxe a znalost v oblasti technologie vstřikování plastů
  • Aj na komunikativní úrovni
  • Znalost práce na PC (Microsoft Office)
  • Komunikativnost a spolehlivost
  • Samostatnost
  • Dobré organizační schopnosti

Nabízíme:

  • Motivující mzdové ohodnocení
  • Balíček firemních benefitů
  • Stabilní práci na hlavní pracovní poměr
  • Zázemí v příjemném pracovním prostředí
  • Možnost kariérního růstu, dalšího vzdělávání, případně účasti na zajímavých projektech

Informace o pozici

Místo pracoviště

Olomoucký kraj

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Adecco spol. s r.o.

Kontakt

Lucie Vavřinčíková
Telefon: 734 444 941

Nabídky práce

Vyberte lokalitu