Jsme jedna z největších personálních společností na světě působící v 60 zemích světa, na českém trhu působíme od roku 1992. Hledáte práci? Adecco Vám pomůže a poradí.

Field service engineer

ODVĚTVÍ: výroba
LOKALITA: Plzeň
NÁSTUP: dle domluvy

Náplň práce

  • Zkoušení a uvádění generátorů do provozu u zákazníka
  • Komunikace se zákazníky a externími dodavateli
  • 3D měření a příprava podkladů pro reverse engineering
  • Vytváření technické dokumentace

Požadavky

  • SŠ/VŠ elektrotechnického zaměření – silnoproudá elektrotechnika
  • Praxe min. 2 roky v oboru (v případě SŠ min. 4 roky praxe v oboru)
  • Vyhláška 50/1978 Sb. §6 nebo §7 do 1000V a nad 1000V
  • Základní znalost CAD systémů, MS Office
  • Orientace ve výkresové dokumentaci
  • Angličtina na komunikativní úrovni
  • Zkušenost s elektrickými měřeními výhodou
  • Flexibilita, samostatnost, pečlivost, schopnost týmové práce, ochota učit se nové věci, odolnost proti stresu
  • Ochota cestovat

Nabízíme

  • Zázemí stabilní nadnárodní společnosti
  • Kvalitní zaškolení na danou pozici, možnost odborného růstu
  • Náborový příspěvek 50 000,- Kč
  • Velmi dobrá základní mzda + čtvrtletní prémie
  • Pracovní doba 7,5 hodiny denně
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Závodní stravování
  • Výuka angličtiny
  • 5 týdnů dovolené

V případě Vašeho zájmu prosím zašlete svůj životopis na kristyna.typovska@adecco.com, nebo volejte na tel. 721 260 396.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Plzeň

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Adecco spol. s r.o.

Kontakt

Kristýna Typovská
Dřevěná 8
301 00  Plzeň-Plzeň město
Česká republika
Telefon: 721 260 396

Nabídky práce

Vyberte lokalitu