Jsme jedna z největších personálních společností na světě působící v 60 zemích světa, na českém trhu působíme od roku 1992. Hledáte práci? Adecco Vám pomůže a poradí.

Asistentka prodeje

Naše personální společnost hledá pro našeho významného klienta působícího v oblasti prodeje šperků vhodné kandidáty do kmenového stavu na pozici: Asistent/ka prodeje.

Náplň práce:

  • Prodej produktů na dané prodejně
  • Využití aktivního prodeje a proaktivního přístupu
  • Komunikace se zákazníky, zjištění jejich potřeb a poradenství
  • Práce s pokladnou, s PC
  • Doplňující administrativní práce

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání s maturitou
  • AJ pokročilá slovem a písmem, komunikativně na velmi dobré úvovni
  • Jakákoliv další znalost cizího jazyka (NJ, FJ, ŠJ ...) výhodou
  • Praxe na obdobné pozici nebo na zákaznickém servisu výhodou
  • Reprezentativní vystupování a proaktivní přístup

Nabízíme:

  • Motivační složka v podobě bonusů
  • Místo výkonu práce přímo v centru Prahy
  • Denní využití cizích jazyků
  • Brigáda po dobu 19.11. -6.1.2019 (možnost dlouhodobější spolupráce)

Informace o pozici

Místo pracoviště

Praha

Typ pracovního vztahu

Brigáda, od 19. 11. 2018 do 6. 1. 2019

Typ smluvního vztahu

Dohoda o pracovní činnosti

Mzda

140 Kč/hodina

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

Adecco spol. s r.o.

Kontakt

Denisa Kotálová
Telefon: 725 495 523

Nabídky práce

Vyberte lokalitu