Jsme jedna z největších personálních společností na světě působící v 60 zemích světa, na českém trhu působíme od roku 1992. Hledáte práci? Adecco Vám pomůže a poradí.

Mzdová účetní

Náplň práce

• Příprava výplat zaměstnanců podniku včetně výpočtu daní, sociálního a zdravotního pojištění a dalších nutných údajů
• Zpracování docházky
• Vydávání potvrzení zaměstnancům a dosaženém příjmu apod.
• Roční zúčtování daně z příjmu
• Předstihová řízení a žádosti o penze, ELDP
• Komunikace s příslušnými úřady v otázkách mezd, pojištění a daní
• Výplata mezd bankovním převodem – zajišťování pokladů
• Pravidelné měsíční zprávy o mzdách, přesčasech, dovolené apod.

Požadadujeme

• vzdělání SŠ, nebo VŠ
• praxi na obdobné pozici (min. 3 roky)
• znalost práce na PC (SAP, Excel, Word, Outlook, PowerPoint apod.)
• logické myšlení, proaktivní přístup
• organizační schopnosti, pečlivost, odpovědnost, samostatnost, loajalita, flexibilita
• znalost NJ nebo AJ výhodou

Nabízíme

• zázemí a jistotu mezinárodní společnosti
• pracovní smlouvu na dobu neurčitou
• zodpovědnou práci s možností dalšího karierního růstu
• velmi dobrý plat a osobní ohodnocení odpovídající náročnosti pozice a zkušenostem
• příspěvek na stravování,
• 5 týdnů dovolené
• příspěvek na penzijní připojištění
• příspěvek na dojíždění
• nástup možný ihned

Informace o pozici

Místo pracoviště

okres Český Krumlov

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

25000-35000 Kč/měsíc

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

Adecco spol. s r.o.

Kontakt

Šárka Smržová
Biskupská 129/1
370 01  České Budějovice
ČR

Nabídky práce

Vyberte lokalitu