Jsme jedna z největších personálních společností na světě působící v 60 zemích světa, na českém trhu působíme od roku 1992. Hledáte práci? Adecco Vám pomůže a poradí.

Manažer údržby

Pro našeho klienta, který působí ve výrobní oblasti hledáme nového manažera údržby.
Bude zodpovědný za veškeré úkoly spojené s plánováním a řízením údržby strojů a zařízení, stejně tak za vedení týmu na oddělení údržby.

Hledáme profesionála s praxí na obdobné pozici se zaměřením na strojírenství a zkušenostmi v oblasti:

  • údržby v strojírenství nebo automobilovém průmyslu
  • řízení týmu podřízených a subdodavatelů
  • organizační a analytické schopnosti
  • technické znalosti odpovídající pozici, znalost norem o bezpečnosti práce
  • znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni podmínkou

Co Vás čeká:

  • plánování údržby, preventivní údržba, řízení budgetu na údržbě
  • sledování nákladů na opravy strojů a zařízení, jednání s dodavateli
  • zodpovědnost za implementace nových technologií
  • podílení se na zavádění nových výrobků do provozu
  • vedení a motivace mistrů na údržbě a delegování úkolů

Nabízíme:

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • balíček firemních benefitů (příspěvek na stravování, příspěvek na dojíždění, jazykové kurzy, příspěvek na pojištění a další)
  • příjemné pracovní prostředí v mezinárodní společnosti
  • nové technologie
  • adaptační tréninkový plán, možnost dalšího vzdělání

V případě zájmu zašlete své CV v české i anglické verzi.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Olomoucký kraj

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Adecco spol. s r.o.

Kontakt

Nikol Bucharová
Poděbradova 1243/7
702 00  Ostrava-Moravská Ostrava
Česká republika
Telefon: +420 734 444 903

Nabídky práce

Vyberte lokalitu