Jsme jedna z největších personálních společností na světě působící v 60 zemích světa, na českém trhu působíme od roku 1992. Hledáte práci? Adecco Vám pomůže a poradí.

Asistentka prodeje

ASISTENTKA PRODEJE SPODNÍHO PRÁDLA - ČESKÝ VÝROBCE!

Jste komunikativní a pozitivní člověk?

Nebojíte se a dokážete lidem dobře poradit?

Jste časově flexibilní?

Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis!

Pro významnou a rostoucí českou firmu se specializací na spodní prádlo hledáme Asistentku prodeje.

NABÍZÍME

- Práci na hlavní pracovní poměr u významného českého výrobce dámského prádla a plavek
- Zajímavé platové ohodnocení
- Bonusy
- Stravenky
- Zaměstnanecké slevy na zboží
- Přátelskou a pohodovou atmosféru
- Klidné prostředí
- Možnost rozvoje, školení
- Volné víkendy. Dopolední a odpolední směny Pondělí až Pátek.
- Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
- Místo výkonu práce: Praha, kamenná prodejna v širším středu města

NÁPLŇ PRÁCE

- Prodej značkového spodního prádla a plavek
- Prezentace výrobků
- Péče o zákazníky a pochopení jejich potřeb, komunikace,
- Základní práce s PC - objednávky

POŽADUJEME

- Komunikativní dovednosti a proaktivní přístup k prodeji a pozitivní přístup
- Zaměření na zákazníka - schopnost poradit, pochopit potřeby
- Zájem o spodní prádlo
- Flexibilita a ochota učit se novým věcem
- Základní znalost práce na PC(email, word, excel)
- Zkušenosti v oblasti prodeje módy / spodního prádla je výhodou - není podmínkou
- Nástup ihned

Zaujala Vás tato pracovní pozice? Zašlete nám prosím svůj životopis s fotografií v české verzi na e-mail: lucie.popelkova"zavináč"adecco.com, nebo nás kontaktujte telefonicky na tel. číslo: +420 724008183

Pokud Vás nebudeme kontaktovat do 3 týdnů, počítejte prosím s tím, že jsme dali přednost jiným kandidátům. Děkujeme za pochopení.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

18000-25000 Kč/měsíc

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Zadavatel

Adecco spol. s r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Pozice vhodná pro důchodce.

Kontakt

Lucie Popelková
Štětkova 18
140 00  Praha 4, Nusle
CZ
Telefon: +420 724008183

Nabídky práce