Jsme jedna z největších personálních společností na světě působící v 60 zemích světa, na českém trhu působíme od roku 1992. Hledáte práci? Adecco Vám pomůže a poradí.

Chief accountant/ hlavní účetní

Pro našeho významného klienta působícího v oblasti letecké, námořní a nákladní dopravy, hledáme zkušeného kandidáta na pozici hlavního účetního. Pokud máte bohaté zkušenosti v oblasti účetnictví a k tomu i manažerské dovednosti, skvělé, hledáme právě Vás.

Nabízíme Vám:

- Klíčovou roli v celosvětové společnosti a lídrem na trhu
- Atraktivní ohodnocení a benefity
- Možnost kariérního růstu
- Kancelář blízko centra Prahy
- Služební vůz k soukromým účelům včetně parkingu v místě pracoviště
- 25 dní dovolené, 3 sick days
- mobilní telefon, notebook

Co pro to budete potřebovat:

- Ukončené vysokoškolské vzdělání v oblasti finančnictví
- Znalost IFRS, ideálně i GAAP
- Praxe min 5 let v účetnictví
- AJ slovem i písmem – denní komunikace (reporting finančnímu řediteli, který je
cizinec)
- Manažerské schopnosti a schopnost řídit tým, motivovat jej, školit a
mentorovat
- Analytické myšlení a schopnost řešit problémy
- Znalost programu SAP – není podmínkou, ale velkou výhodou

Jaká bude Vaše náplň práce:

- Vedení kompletního účetnictví (balancesheet, P/L, účetní závěrka, atd.)
- Zastřešení čtyř poboček
- Kontrola měsíčních/čtvrtletních/ročních uzávěrek
- vedení sedmičlenného týmu
- komunikace se statutárnímu auditory a auditory
- analýza účetních transakcí a kontrola účetních dopadů

Kontaktní osoba: Dita Nováková, Consultant

Pokud splňujete výše uvedené a nabídka Vás zaujala, stiskněte tlačítko "ODPOVĚDĚT" a zašlete nám Vaše CV v českém a anglickém jazyce.
Případně zašlete Váš životopis na adresu dita(.)novakova(@)adecco(.)com

Informace o pozici

Místo pracoviště

Na Pankráci 1003/53, 140 00  Praha-Nusle, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, auto i pro soukromé účely, mobilní telefon, notebook, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, příspěvek na vzdělání, zdravotní volno/sickday, možnost občasné práce z domova, firemní akce, vyhrazený čas na inovace

Požadované vzdělání

Vyšší odborné

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá), Čeština (výborná)

Zadavatel

Adecco spol. s r.o.

Kontakt

Dita Nováková
Štětkova 18
140 00  Praha-Nusle
Česká republika
Telefon: 727 947 489

Nabídky práce

Vyberte lokalitu