Jsme jedna z největších personálních společností na světě působící v 60 zemích světa, na českém trhu působíme od roku 1992. Hledáte práci? Adecco Vám pomůže a poradí.

HR Consultant na IT / HR consultant na BANKING

Do našeho skvělého týmu hledáme nadšeného kolegu, který by chtěl dělat HR Consultanta se specializací na vyhledávání kandidátů v oboru IT a bankovnictví.
Zkušenosti v HR nejsou podmínkou, pokud znáte dobře sektor IT nebo za sebou máte pracovní zkušenost v nějaké bance a rádi by jste šli cestou HR.
Do party vezmeme rádi i někoho, kdo uvedené zkušenosti nemá, ale má chuť dělat tuhle skvělou práci s námi. Podmínkou je komunikativní angličtina a veselá povaha :-)

Náplň práce:

- Zajímavou a zábavnou práci ve specializovaném Recruitmentu
- Zaškolení, koučování a rozvoj dovedností
- Postupně samostatné vedení projektů
- Komunikace se stávajícími klienty, navazování nových vztahů
- Hledání vhodných kandidátů v databázi, přes inzerci, sociální sítě a kontakty
- Vedení interview a psaní hodnocení
- Profesionální zázemí
- Bezva kolektiv

Požadujeme:

- Ukončené SŠ/VŠ vzdělání a obchodní duch :-)
- Zkušenosti v oblasti recruitmentu velkou výhodou
- Znalost bankovnictví nebo IT oboru
- Samostatnost a schopnost práce pod tlakem
- Uživatelská znalost práce na PC (MS Office, Internet, CRM)
- AJ na komunikativní úrovni

Nabízíme:

- Samostatnou a zajímavou práci v oblasti HR
- Zázemí dynamické a moderní společnosti s celosvětovou působností
- Zajímavé finanční ohodnocení včetně nadstandardních bonusů
- Pěkný balík zaměstnaneckých benefitů, včetně Multisport karty a pod.
- Propracovaný systém dalšího vzdělávání
- Nástup možný ihned

Informace o pozici

Místo pracoviště

Štětkova 1638/18, 140 00  Praha-Nusle, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

ADECCO spol. s.r.o.

Kontakt

Jana Krausová
Štětkova 1638/18
140 00  Praha-Nusle
Česká republika
Telefon: +420 724 170 354

Nabídky práce

Vyberte lokalitu