Jsme jedna z největších personálních společností na světě působící v 60 zemích světa, na českém trhu působíme od roku 1992. Hledáte práci? Adecco Vám pomůže a poradí.

DEVIZOVÝ OBCHODNÍ SPECIALISTA

Pro našeho klienta, hledáme vhodné kandidáty na pozici Devizový obchodní specialista. Je důležité, aby Vás bavila komunikace, finanční odvětví, obchod a měli jste prozákaznický přístup a silný drive. Pro pokračování v procesu a více informací dejte prosím ODPOVĚDĚT nebo mě kdykoli telefonicky kontaktujte na 734 444 971.

Náplň práce:

• Poskytování informací o měnových kurzech a produktech klientům
• Sjednávání kurzů a obchodování se stávajícím portfoliem
• Aktivní spolupráce s ředitelem regionu a stanovování obchodní strategie u svých klientů
• Vystavování a odesílání obchodních podkladů
• Sledování dění na devizových trzích

Požadujeme:

• Zájem o finance a ekonomickou oblast
• Analytické a matematické myšlení
• Komunikativnost a schopnost rychlé reakce
• Obchodního ducha, zaměření na spokojenost a dlouhodobý vztah s klientem

Nabízíme:

• Fixní mzdu a neomezenou variabilní složku
• Nové moderní kanceláře v centru Zlína
• Příjemné a přátelské prostředí
• Zajímavé benefity (volný každodenní vstup do sportovních a relaxačních středisek po celé ČR a SR, stravenky, káva - nápoje a ovoce na pracovišti, Sick day 2 dny, 5 týdnů dovolené, výuka cizích jazyků, další rozvojová školení interními i externími profesionály, příspěvek na penzijní pojištění 500 Kč, firemní víkendové zahraniční pobyty, mimofiremní akce, pravidelný pronájem sportovišť na týmové hry - fotbálek)

Informace o pozici

Místo pracoviště

Zlín

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná)

Zadavatel

Adecco spol. s r.o.

Kontakt

Karolína Málková
Telefon: 734 444 971

Nabídky práce

Vyberte lokalitu