Jsme jedna z největších personálních společností na světě působící v 60 zemích světa, na českém trhu působíme od roku 1992. Hledáte práci? Adecco Vám pomůže a poradí.

BANKOVNÍ PORADCE - Zlín

Pro našeho klienta, hledáme vhodné kandidáty na pozici Bankovního poradce. Je důležité, aby Vás bavila komunikace, finanční odvětví a měli jste prozákaznický přístup. Pro pokračování v procesu a více informací dejte prosím ODPOVĚDĚT nebo mě kdykoli telefonicky kontaktujte na 734 444 971.

Náplň práce:

• Zabezpečit rozvoj a prohloubit vztahy se stávajícími i novými klienty
• Poskytovat kvalitní poradenské služby
• Podílet se na plnění obchodního plánu
• Zajišťovat obsluhu klientů a realizovat bankovní operace

Požadujeme:

• Minimálně SŠ
• Zkušenosti na obdobné pozici v bance
• Příjemné vystupování
• Orientaci na klienta
• Vysoké pracovní nasazení
• Kurz ČNB na rozpoznání padělání peněz výhodou

Nabízíme:

• Fixní mzdu + neomezenou variabilní složku
• Balíček benefitů: stravenky, karta Multisport, Sick Days, kurzy angličitiny, vzdělávání v oboru
• Přátelské a reprezentativní pracovní prostředí
• Zázemí stabilní společnosti

Informace o pozici

Místo pracoviště

Zlín

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná)

Zadavatel

Adecco spol. s r.o.

Kontakt

Karolína Málková
Telefon: 734 444 971

Nabídky práce

Vyberte lokalitu