Podejte nám ruku a my Vás rádi dovedeme do Vaší nové kanceláře. Adecco, švýcarská personální společnost, která působí v 60 zemích světa, je špičkou ve svém oboru a denně pomáhá desítkám lidí v České republice najít novou práci. Více jak 25 let působení na českém trhu z nás dělá zkušeného partnera při výběru Vaší kariérní cesty.

Samostatná/ý účetní

Náplň práce:

  • Účtování vydaných a došlých faktur, upomínání pohledávek
  • Přefakturace v rámci skupiny
  • Časové rozlišení nájmu a slev na nájmu
  • Účtování bankovních výpisů, dlouhodobého majetku
  • Kalkulace rezervy na daň z příjmu a odložené daně
  • Komunikace s FÚ, zpracování statistik pro ČSÚ
  • Kvartální závěrkové operace
  • Zpracování DPH, Kontrolního hlášení
  • Účtování bankovních úvěrů, půjček
  • Odsouhlasení vztahů se společnostmi ze skupiny
  • Jednou ročně příprava podkladů pro konsolidaci, auditory

Požadujeme:

  • Komplexní znalost českého účetnictví, IFRS výhodou
  • Znalost majetkového účetnictví
  • Znalost účetního systému AXAPTA výhodou
  • Znalost alespoň pasivní angličtiny

Benefity:

  • Pracoviště v atraktivní lokalitě v centru Prahy (Národní třída)
  • Slevy do všech obchodů OC Quadrio
  • Zcela hrazené stravování – snídaně, obědy, svačiny + ovoce
  • Možnost kariérního růstu
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Flexibilní pracovní doba
  • Velká stabilní a rostoucí společnost
  • Roční bonus - všichni dostávají 13. plat
  • 3x ročně celofiremní akce (i zahraničí)
  • Podpora sportu

V případě zájmu o tuto pozici odpovězte na tento inzerát nebo mě přímo kontaktujte na emailové adrese tereza.simunkova@adecco.com. Pokud nedostanete odpoveď do 14-ti dnů, byli upřednostněni jiní kandidáti. Děkuji

Informace o pozici

Místo pracoviště

Purkyňova 2121/3, 110 00  Praha-Nové Město, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (základní)

Zadavatel

Adecco spol. s r.o.

Kontakt

Tereza Šimůnková
Telefon: 607 057 789

Nabídky práce

Vyberte lokalitu