Jsme jedna z největších personálních společností na světě působící v 60 zemích světa, na českém trhu působíme od roku 1992. Hledáte práci? Adecco Vám pomůže a poradí.

Účetní s němčinou

Chcete v práci používat němčinu?
Rádi komunikujete a baví Vás čísla?
Pracujete rádi s počítačem a dobře ovládáte MS Office?
Chcete nastartovat svou kariéru?

Náplň práce:

Jsme tým, který se věnuje účetnictví dodavatelů.
Účtujeme příchozí faktury a dobropisy (v systému SAP), řešíme cenové a množstevní rozdíly mezi objednávkami a fakturami, spouštíme platební běhy, kontrolujeme účetní doklady a mezi dalším také zpracováváme příchozí upomínky. Podílíme se na účetních závěrkách, to jsou období, kdy se neobejdeme bez chutí dát práci o něco víc.
Denně mluvíme s našimi zákazníky, a to německy.
V týmu se navzájem podporujeme a pomáháme si, totéž očekáváme i od Vás.
Vysoká kvalita, špičkový servis a co nejspokojenější zákazníci, to jsou naše hlavní cíle.

Co nabízíme:

flexibilní pracovní dobu a možnost práce z domova
milý, přátelský a ochotný kolektiv
pohodového nadřízeného
mezinárodní prostředí, které umožňuje další rozvoj a možnost se do budoucna dále kariérně posouvat
propracovaný systém interního vzdělávání
denní využití němčiny

Naše požadavky:

Dobrá znalost němčiny a uživatelské znalosti MS Office
Do všeho Vás zaučíme.
Protože jsme ale tým, který si zakládá na spolupráci, tak to bez týmového ducha nepůjde.
Zákazník zase očekává vysokou míru zákaznického přístupu.
A protože se nacházíme v oblasti účetnictví, musíte být pečliví.

Benefity:

Nabízíme roční odměny, širokou škálu benefitů jako 5 týdnů dovolené, překlenovací dny (bridge days), možnost práce z domova a flexibilní pracovní dobu, jak jsme se již zmínili, příspěvek na stravování, volnočasové aktivity a jazykovou výuku, příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění, mateřskou školku, proplácení prvních tří dnů nemocenské (jednou ročně), slevy u obchodních partnerů anebo akciový program pro zaměstnance.

Informace o pozici

Místo pracoviště

kraj Hlavní město Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Němčina (pokročilá)

Zadavatel

Adecco spol. s r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Tereza Šimůnková
Telefon: 607 057 789

Nabídky práce

Vyberte lokalitu