Jsme jedna z největších personálních společností na světě působící v 60 zemích světa, na českém trhu působíme od roku 1992. Hledáte práci? Adecco Vám pomůže a poradí.

Obchodník

Obchodník

Pro svého klienta, společnost, která je významným hráčem na poli provozování horkovzdušných a plynových balónů, hledáme zkušeného OBCHODNÍKA. Hledáme někoho, kdo se nebojí prodat sám sebe a firmu, za kterou kope, který je ochotný pracovat a umí sebe vzít riziko nezdaru, což je pro klienta garance úspěšnosti kandidáta. Kandidát si tak může vydělat tolik, kolik mu schopnosti dovolí - odraz jeho kompetence obchodníka.

Popis pracovní pozice:

- Obchodník bude reprezentovat celou, bude jednat s klíčovými zákazníky z různých segmentů
- Pozice je vhodná pro obchodně orientovaného člověka, který má tah na branku
- zkušenosti nejsou vždy rozhodující, důležitá je Vaše osobnost a přístup k obchodu

Pracovní náplň:

  • aktivní vyhledávání a identifikace obchodních příležitostí u zákazníků
  • analýza potřeb budoucích zákazníků
  • vedení jednání se zákazníky, prezentace u zákazníků
  • zastupování společnosti při výběrových řízení
  • spolupráce při zpracování komerčních nabídek a jejich prezentace

Naše požadavky:

  • výborné prodejní, komunikační a prezentační dovednosti se schopností vyjednávat
  • vysoká schopnost orientace na obchodní výsledky, iniciativa a zodpovědnost
  • dobrá znalost českého jazyka slovem i písmem
  • řidičský průkaz sk. B, ochota cestovat
  • znalost MS Office (zejména Word, Excel, Outlook, Power Point)
  • VÝHODOU - kontakty na relevantní lidi, kteří mohou rozhodnout o firemních financích nebo na ty, kdo Vám pomohou najít cestu k těm rozhodujícím
  • umět dát dohromady Business plán, připravit si plán na cílové klienty, umět plánovat a vidět věci v kontextech

Nabízíme:

  • práci na HPP/ IČO
  • velmi zajímavé finanční ohodnocení závislé na dosažených výsledcích
  • osobní automobil, notebook a mobilní telefon
  • zázemí stabilní a významné společnosti s napojením na mezinárodní koncern
  • zajímavou práci v dynamickém kolektivu mladých lidí
  • perspektivní a odpovědnou práci v prostředí prosperující společnosti
  • možnosti dalšího odborného růstu a osobního rozvoje

Kontakt: Petra Pauš Domabylová, Team Leader Adecco

Vaše CV zasílejte prosím na email:
Petra.Domabylova@adecco.com

Informace o pozici

Místo pracoviště

Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

30000-60000 Kč/měsíc

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

Adecco spol. s r.o.

Kontakt

Petra Pauš Domabylová
Štětkova 1638/18
140 00  Praha-Nusle
Česká republika

Nabídky práce

Vyberte lokalitu