Jsme jedna z největších personálních společností na světě působící v 60 zemích světa, na českém trhu působíme od roku 1992. Hledáte práci? Adecco Vám pomůže a poradí.

Process Engineer

ODVĚTVÍ: výroba – strojírenství, automotive
LOKALITA: Berounsko
NÁSTUP: dle domluvy

Náplň práce:

  • Příprava a plánování nových výrobních procesů
  • Zvyšování efektivity výrobního procesu
  • Snižování nákladů a zlepšování vlastní výroby
  • Vytváření nebo úpravy výrobní, technické dokumentace
  • Kreslení technických výkresů v CAD systému
  • Technická asistence při montáži, uvádění linek do provozu

Požadujeme:

  • Minimálně rok zkušeností na totožné pozici ve výrobní společnosti nebo 2 roky na pozici technologa ve výrobě
  • Zkušenost s výrobními stroji
  • Technické vzdělánní
  • Zkušenost v automotive velkou výhodou
  • AJ komunikativní

Nabízíme:

  • Příspěvky na dopravu
  • Dovolenou nad rámec ZP
  • Měsíční bonusy
  • Příspěvky na kurzy
  • Firemní stravování

V případě zájmu prosím reagujte na danou pozici a přiložte svůj životopis. Případně volejte na tel. 725 820 149.

Informace o pozici

Místo pracoviště

okres Beroun

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Adecco spol. s r.o.

Kontakt

Petr Pavlík
Dřevěná 345/8
301 00  Plzeň-Vnitřní Město
Česká republika
Telefon: 725 820 149

Nabídky práce

Vyberte lokalitu