Nabídka volných míst (3)

Třídit nabídky

Tajemník / Tajemnice

Region: Praha, obor: Ekonomika a podnikové finance, IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Státní a veřejná správa, typ úvazku: Práce na plný úvazek

Pracovní náplň: • Hospodaření a vnitřní správa, nakládání s majetkem, zodpovědnost za čerpání rozpočtu • vedení kolektivu zhruba 70 zaměstnanců • sestavování a kontrola rozpočtu ve výši řádově stovek milionů Kč, příprava podkladů pro rozdělování finančních prostředků a sledování jejich čerpání, koo…

Pracovník/pracovnice správy nemovitostí

Region: Praha-Nové Město, obor: Služby, Státní a veřejná správa, typ úvazku: Práce na plný úvazek

Pro našeho klienta, působícího v oblasti správě komerčních nemovitostí, hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici Pracovníka/pracovnice správy nemovitostí. Vaše náplň práce bude: Správa objektů Předání/převzetí prostor Komunikace se stávajícími nájemci Dodavateli médií (distributory plynu či elek…

Chief accountant/ hlavní účetní

Region: Praha-Nusle, obor: Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Státní a veřejná správa, typ úvazku: Práce na plný úvazek

Pro našeho významného klienta působícího v oblasti letecké, námořní a nákladní dopravy, hledáme zkušeného kandidáta na pozici hlavního účetního. Pokud máte bohaté zkušenosti v oblasti účetnictví a k tomu i manažerské dovednosti, skvělé, hledáme právě Vás. Nabízíme Vám: - Klíčovou roli v celosvětové…

Nauč se HR
v Adecco!

Zjisti, co nabízíme

Nenašli jste ideální nabídku?

Pošlete nám nezávazně Váš životopis

Mobilní aplikace

Pracovní nabídky Jobs in Česko stahujte na