Marketing Specialist

Mezinárodní firma působící v oblasti projede produktů a doplňků stravy nyní aktivně hledá kandidáta/tku na pozici Marketing Specialista. Pojďme se o této zajímavé pozici pobavit.

Co budete dělat:

• Spolupracovat s kolegy na mkt. oddělní v ČR i v zahraničí
• pracovat na online, digi mkt kampaních, tvořit PPC, mailling, newslettery
• Tvořit a či adaptovat texty, letáky, apod. dle layoutu
• Spolupracovat na přípravě eventů / kampaní a důležitých projektů
• Vyhodnocování projektů
• Podílení se na zviditelňování firmy a produktů
• Analýza dat / reporting
• Spolupráce s obchodním oddělením
• Práce se sociálními sítěmi

Jaké bychom rádi zkušenosti?

• Zkušenosti s marketingem, především ONLINE a digimarketingem
• Komunikace s externími agenturami a dodavateli